Server#1 Server#2
Wheely/Вилли и крутые тачки/Hızlı & Eglenceli
Wheely/Вилли и крутые тачки/Hızlı & Eglenceli

Wheely/Вилли и крутые тачки/Hızlı & Eglenceli

Вилли — трижды чемпион по уличным гонкам в Гаскет-Сити, готовится к главному соревнованию в своей жизни. Весь мир у его колёс! Но в решающем заезде он не справился с управлением и упал в глубокую реку. Вилли приходиться стать обычным такси и лишь иногда соревноваться с обычными городскими машинами. Но после неожиданного столкновения с прекрасной итальянской машинкой Беллой, он начинает понимать, что помимо жажды скорости в жизни есть более важные вещи…

Cesur Araba, şehrin en hızlı taksisi Wheely’nin aşkı Bella di Monetti için verdiği mücadeleyi anlatıyor. Gasket City'deki en hızlı taksi hiç şüphesiz ki Wheely’dir. Aldığı tüm işleri hızlı bitirmesi ile nam salmıştır. Bir gün yine aldığı işi yetiştirmeye çalışırken beklenmeyen bir şey olur. İtalyan model "Bella di Monetti"ye çarpan Wheely, modele sırılsıklam aşık olur. Ama bu aşkın karşısında zorlu bir rakibi vardır. Şehrin araba mafyası lideri Kaiser’da Wheel’i gibi Bella di Monetti'ye aşıktır. Wheely, en iyi arkadaşı Putt Putt ile beraber aşkı uğruna 18 tekerlekli canavar kamyonun liderliğindeki bir yeraltı araba mafyasıyla mücadele etmek zorunda kalır.

Yönetmen koltuğunda Yusry Abdul Halim’in oturduğu animasyon türündeki filmin seslendirme kadrosunda Ogie Banks, Gavin Yap, Barbara Goodson, Armando Valdes, Diong Chae Lian, Frances Lee McCain, Brock Powell gibi isimler yer alıyor.

Genre: Animation

Actor: NA

Director: Yusry Abd Halim

Writer: Keith Brumpton , Peter Hynes

Country: Malaysia

Release: 1970-01-01

Duration: N/A

Quality: HD

Rating: 0

N/A

Rating(1)


Facebook Comments