Server#1 Server#2
Point Break На гребне волны Kırılma Noktası 2015
Point Break  На гребне волны Kırılma Noktası 2015

Point Break На гребне волны Kırılma Noktası 2015

Джонни — молодой агент ФБР, специализирующийся на работе под прикрытием. Он не раз выходил из самых сложных ситуаций, всегда доделывая свою работу до конца. Его очередным заданием становится проникновение в банду воров. Однако эти люди не обычные грабители: их главным отличием от остальных является увлечение экстремальными видами спорта. Свои умения они используют при каждом новом ограблении, и стать частью их команды очень непросто. Чтобы войти в банду и остановить преступников, Джонни придется доказать, что он такой же как они, а для этого ему не раз предстоит рискнуть собственной жизнью…

Keanu Reeves'in ve Patrick Swayze'in 91 seneninde çevirdikleri orjinal Point Break, o dönem oldukça başarılı bulunmuş ve unutulmaz aksiyon sahneleriyle isminden oldukça söz ettirmişti. 2015 yapımı yine çevriminde, yeniden heyecanlı atlayışların ve kovalamacaların bol olduğu bir aksiyon izleyiciye sunuluyor. Filmin yönetmen koltuğunda Ericson Core, başrollerinde ise Luke Bracey, Edgar Ramirez ve Teresa Palmer bulunuyor.« Ayrıntısı GizleHızlı, yüksek adrenalinli, aksiyon dolu ve heyecanlı "Point Break"de, genç FBI ajanı Johnny Utah (Luke Bracey), karizmatik öncü Bodhi tarafından idare edilen ve seçkin sporculardan oluşturulmuş hırsızlık çetesine sızar. Bu sporcuların, son derece sıra dışı metotlarla bir hayli suç işlediklerinden şüphelenilmektedir.
Utah saklı kimliği ile, hayatını tehlikeye atarak, bu suç mimarlarına olan kuvvetli bağını ispat etmek için mücadele eder.
Bu aksiyon dolu serüven sahnelerinde dünyanın en iyi surf, kanatlı tulum, snowboard, serbest tırmanış ve hız motorsikleti sporcuları bulunuyor.

Duration: 122 min

Quality: HD

Rating: 0

7.2

Rating(1)


Facebook Comments