Server#1
Hedefim Sensin
Hedefim Sensin

Hedefim Sensin

Again a cheerful comedy by Ata Demirer and Demet Akbag that takes place in the northern part of the Aegean Sea. In the story, which begins in Istanbul and continues on the island of ...

Zekeriya Taştan (Ata Demirer), İstanbul sokaklarında çiğ köfte satmaktadır. Çok geveze bir adam olduğu için sürekli yanlış zamanlarda yanlış şeyler söyleyerek başına iş açar. En sonunda da yine çenesini tutamaması nedeniyle iki mafya grubu arasında büyük bir savaşa neden olur ve can güvenliğini sağlamak için İstanbul'u terk etmek zorunda kalır. Kendisine kalacak yer olarak Gökçeada'yı seçer. İlk defa ayak bastığı Gökçeada da sadece kendisinin değil, ada sakinlerinden Hafize, Leyla ve Yarım Hasan'ın da hayatı tamamıyla değişir.

Yönetmen koltuğunda “Kocan Kadar Konuş”, “Görümce”, “Arif v 216” gibi filmlere imza atan Kıvanç Baruönü'nün oturduğu "Hedefim Sensin" filminin başrolünü Ata Demirer üstleniyor. Senaryosunu Demirer’in kaleme aldığı komedi türündeki yapımın oyuncu kadrosunda Demet Akbağ, Tarık Ünlüoğlu, Gonca Vuslateri, İlker Aksum, Erkan Can gibi isimler yer alıyor.

Genre: Comedy

Actor: Ata Demirer , Demet Akbag , Hakan Salinmis , Gonca Vuslateri

Director: Kivan Barun

Writer: Ata Demirer

Country: Turkey

Release: 2018-11-30

Duration: 113 min

Quality: HD

Rating: 0

6.5

Rating(1)


Facebook Comments